Hea lapsevanem!
Kuusalu Keskkool on kiusamisvaba kooli liikumise liige. Me kasutame koolis kiusuennetuseks KiVa programmi elemente, mille hulka kuulub ka lapsevanemate suurem kaasamine.
Selleks, et kiusuennetus saaks veelgi tõhusamalt toimida, vajame lisajõude teadlike ja koolitatud lapsevanemate näol.
Olete väga oodatud koolitusele „Kuidas lahendada konflikte last toetades?“, mis toimub teisipäeval, 28. märtsil kell 18.30 – 19.45 kooli aulas.
Koolitajaks on Tervise Arengu Instituudi vanemahariduse ekspert, Perekeskuse Sina ja Mina koolitaja Ly Kasvandik.
Palun anna oma osalemisest või mitteosalemisest teada kas klassijuhatajale või e-maili aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 24. märtsiks.

Kuusalu Keskkooli KiVa tiimi liikmed
Heleri Śelemba, Kaire Truus, Pille Pürg ja Piret Kamber