1. Koolivaheajal toimuvad järgmised koolitused õpetajatele:
- 25. oktoober lugemissaalis algusega  kell 8.30 toimub   lühike tutvustus võõrkeeleõpetajatele teemal "Word Attack Strategies". Teemat tutvustab vene keele õpetaja Niina.

Tuleohutuskoolitus kõigile töötajatele (Margo Kivi) kell 9.00 -10.45 ja pärast seda klassiõpetajate koosolek teemal "Kool 2022".
- 26. oktoober kell 10.00 – 13.00 lugemissaalis koolitus „Sõnaline hindamine“ algklasside õpetajatele. (Kõik teised huvilised võivad samuti tulla.)
Enne koolitust, kell 9.00 toimub algklasside õpetajatele lugemissaalis SPLO-koolitus.

2. T, 17. oktoobri kooli aastapäeva aktustel toimuvad ka Peko etendused.
3. R, 20. oktoobril on XI klassi uurimistööde kinnitamise tähtaeg.
4. Kooli hoolekogusse valiti järgmised lastevanemate esindajad:
Indrek Link
Viljar Moorits
Kaisa Kajo
Kerli Palu
Rasmus Merivoo
5. Sel nädalal tuleb ära viia kooli unustatud riided.
6. Aili Kontus on alates K, 18. oktoobrist puhkusel ja taas koolis K, 1. novembril. Teda asendab Piret Kamber. Vajadusel võib pöörduda ka Vello Satsi poole.
7. K, 18. oktoobril on II klassid peale 2. tundi Tallinnas teatris.
8. T, 17. oktoobril on Piret Kamber alates kell 13.00 nõustamiskomisjonis ja K, 18. oktoobril II klassidega teatris.