Esmaspäeval, 1. juuli õhtul kell 19.30 saabub laulupeotuli Kuusalu valda Kõrveaiale - Veljo Tormise sünnikoju. Seda kõike kajastatakse ka ETV-s. Mudilaskooril on võimalus seal esineda ja jäädvustada end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele.

Palun anda tagasisidet lauljatest, kes saavad tulla oma transpordiga Kõrveaiale 1. juulil kella 19.00-ks. Esinemine algab 20.00.
Pärast esinemist on vaba aeg, jätkub väike kontsert, mulgipudru söömine ja simman. Pidu lõpeb 22.30 ja tuli viiakse puhkama Kuusalu kirikusse. Täpsemalt lahti kirjutatud tule teekonnast "Tule tulemine" Kuusalu vallas valla ja rahvamaja kodulehekülgedel.
Tule ja jäädvusta end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele!

Proovid toimuvad:
laupäeval, 29. juunil kell 10.00 koolimajas;
esmaspäeval, 1. juulil kell 10.00 koolimajas.
Õhtul Kõrveaias kell 19.00 proov, tuletervitus kell 19.30 ja kontsert kell 20.00.
Ootan kindlasti tagasisidet 21. juuniks meiliaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonile 58141418

Mudilaskooride juht
Niina Esko