Head soovid kõikidele alanud 2020. aastaks. Uus aasta tuleb selline, milliseks me ta igaüks ise oma tegevusega kujundame – palju jõudu kõikidele! Täitugu targad tahtmised, tulgu toredat toimetamist, toogu 2020 tugevat tervist.

1. Õnnitlused Kuusalu valla poolt tunnustatud õpetajatele: aasta õpetaja Maria Trei, aasta spordipreemia kehalise kasvatuse õpetajad, märkamispreemiad juhendajad Eelika Krasmus, Krista Kukk, Tiiu Aasa, Kai Peterson, Elina Aasa, Niina ja Taavi Esko.
2. N, 16. jaanuaril algusega kell 18.00 toimub aulas XII klassi õpilaste, nende vanemate ja riigieksamiainete õpetajate koosolek riigieksamite ja gümnaasiumi lõpetamise teemadel.
3. Teeme muudatuse kooli üldtööplaanis: I kassi astuvate õpilaste vanemate koosolek toimub 17. juunil.
4. Lugemissaalis on avatud Eesti Panga rahateemaline näitus, mida on võimalik külastada 24. jaanuarini.
5. HTM viib alates 10. veebruarist kuni 15. märtsini koolides läbi rahulolu-uuringu, see toimub 4., 8. ja 11. klassidele.
6. R, 20. märtsil toimub meie koolis valla hariduskonverents.
7. Tänasest algab X klassis valikkursusena madruseõpe. Tunniplaanis on sisse viidud mõningad muudatused.
8. K, 8. jaanuaril 8. tunni ajal toimub aulas ühiskoosolek. Teemaks on koolivorm.
9. K, 15. jaanuaril 8. tunni ajal toimub arvutiklassis digikoolitus.
10. Vello Sats viibib K-N, 8.-9. jaanuaril koolitusel. Teda asendab Aili Kontus.
11. Astrid Rõuk viibib R, 10. jaanuaril koolitusel. Teda asendab Krislin Raik.
12. Viive Abel viibib N, 14. jaanuaril koolitusel.

Juhtkond