1. K, 5. veebruaril 8. tunni ajal toimub aulas koosolek, kus tutvustatakse uue algklasside hoone sisekujundust. Osalema on oodatud algklasside õpetajad, kehalise kasvatuse õpetajate esindaja(d) ja kõik teised huvilised-õpetajad.
2. Valla haridusasutuste juhtide koosolekul teatati, et:
- 20. märtsil toimuvaks valla hariduskonverentsiks oodatakse töötubade läbiviimist.
- Anu Kirsmanile edastatakse õpilaste kohta delikaatset infot krüpteeritud kujul.
3. Koolivormi puudutav info pannakse T, 4. veebruaril lastevanemate jaoks eKooli, kodulehele ja Facebooki.
4. Kooli hoolekogu koosolekul osalesid ka valla volikogu esimees Margus Soom ja valimisliitude ning parteide esindajad, kes tundsid huvi meie kooli rekonstrueerimisega seotud küsimuste vastu.
5. Järgmisel nädalal on koolis projektikülalised.
6. Järgmine (E, 10. veebruar) infovahetund toimub geograafiaklassis.
7. R, 14. veebruaril tähistame koolis sõbrapäeva, mida korraldab õpilasesindus.
8. Alanud on jalgrattalubade koolitus. See toimub III-IV klasside õpilastele, esmaspäeviti 7.-8. ja teisipäeviti 7. tunni ajal.
9. T, 25. veebruaril toimub aulas koolitus „Kontakt iseenda ja maailmaga“, koolitaja Kristi Raava.
10. T, 4. veebruaril alates kell 12.00 viibivad koolis Kolga kooli IX klassi õpilased.
11. Vello Sats viibib N-R, 6.-7. veebruaril EKJÜ aastakonverentsil. Teda asendab Aili Kontus.
12. Piia Palge-Lepik viibib T, 4. veebruaril klassiga õppekäigul.
13. Saima Kallionsivu ei viibi E-K, 10.-12. veebruaril koolis. Teda asendab Elle Halliksaar.