1. Sel nädalal vestleme õpilastega korrektse riietuse teemadel: kodukorra p. 6.8 „Koolis käiakse puhaste ametiruumidesse sobivate riietega“.
2. Kolmapäeval, 19. veebruaril toimuvad KEAT-loengud, koolitaja on Kaisa Kajo:
1. tund VIc klass; 2. tund VIa klass; 3. tund VIb klass.
3. Neljapäeval, 20. veebruaril algusega kell 14.00 toimub aulas piirkondlik eKooli infopäev. Sellega seoses on tunniplaani järgi kuus tundi. Koolibusside info on kodulehel.
4. Reedel, 21. veebruaril toimuvad Eesti Vabariigi aastapäeva aktused järgmiselt:
2. tund I-IV klassid; 3. tund V-VIIIa klassid; 4. tund VIIIb – XII klassid. Kanname kõik pidulikku riietust.
5. V-XII klasside õpilased saavad suurtel vahetundidel kasutada spordikeskuse võimlat. Vana võimla on vahetundides I-IV klasside õpilaste päralt.
6. Aili Kontus on haiguslehel ja teda asendab Vello Sats.
7. Astrid Rõuk on alates 17. veebruarist haiguslehel.
8. Vello Sats on puhkusel 25. veebruarist kuni 6. märtsini. 2.- 6. märtsil asendab teda Aili Kontus.