Oleme praeguseks olnud distantsõppel neli päeva ning see on andnud meile piisavalt aega, et kaardistada koolis olukord seoses koroonaviirusega. Koostöös Terviseametiga toimus esmaspäeval, 23.11 koolitöötajate koroonaviiruse testimine. Testimas käisid ilma haigusnähtudeta töötajad, kes ei ole hetkel eneseisolatsioonis. Kahjuks avastati töötajate seas mitu COVID-19 positiivset, mis kinnitas meile, et viiruse leviku peatamiseks on distantsõppe jätkamine vajalik. Praegu on tuvastatud viirus seitsmel töötajal ning eneseisolatsiooni on määratud kuue klassi õpilased. Lisaks nakatunutele on rohkem kui 30 koolitöötajat eneseisolatsioonis, kellest paljud lähevad testima selle nädala lõpus.

Enamike õpilaste ja töötajate eneseisolatsiooni periood lõppeb 02.12, seega võime praegu loota, et 03.12 on põhikooli 1.-9. klassi õpilased taas kooli oodatud.

Palun kõikidel koolipere liikmetel hoolikalt jälgida oma tervist ning vähimagi haigusnähu puhul võtke ühendust oma perearstiga.

Püsime terved!
Kristi Tarik