Homme (03.12) alustame taas kontaktõppes koolitööd 1.-9. klassidega! Tere tulemast kooli tagasi!

Mõni töötaja on veel eneseisolatsioonis ning ka üks klass, kuid enamik meie töötajatest on terved, olnud piisava aja eneseisolatsioonis ja/või saanud negatiivse koroonatesti tulemuse.

Tavapärane kooliliinide ajagraafik taastub alates homsest. Tulenevalt Terviseameti soovitustest palume kõikidel õpilastel (alates 12. eluaastast) kanda koolibussis maski. Koolis ei ole maski kandmine kohustuslik, kuid soovi korral on see teretulnud.

Viiruse leviku takistamiseks järgime Terviseameti ning Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitusi, oleme hajutanud söögivahetunde, lisame desinfitseerimisvahendeid kooli, kutsume üles maske kandma, tuulutame pidevalt ruume jne.

Kõige rohkem puudutavad uued piirangud erinevaid ringe, kus hajutame õpilaste arvu. Ühes ringis võib korraga olla kuni 10 õpilast. Iga ringijuht annab oma õpilastele täpsema info.

Vaadates tulevikku, siis on jäänud meil enne jõule veel 14 koolipäeva, kusjuures 21-22.12 on e-õppepäevad. E-õppepäevade vajalikkus tuleneb sellest, et 21.12 anname õpilaskodu tiiva üle ehitusfirmale, kes alustab lammutustöid, et saaks kerkima hakata uus ja uhke koolimaja.

Kaunist jõulukuud ja püsime terved!