Teisipäeval, 15. juunil saatsime lendu meie põhikooli lõpetajad. Kolmele paralleelile toimusid aktused algusega kell 12, kell 14 ja kell 16.00.

Koolijuht Kristi Tarik pani noortele südamele, et nad ei unustaks tänamast kõiki, kelle abil on nad jõudnud oma elu esimese tõelise verstapostini. Ta lisas, et sellest päevast alates teevad nad oma otsuseid (ka haridusteel) ise, ja neid tuleb teha väga kaalutletult. Lõpetuseks ütles direktor, et tänased noored kujundavad meie tulevikku ja veel: „Palun kujundage meie väikeseid tulevikulootusi nii, et me saaksime neile uhked olla, nii, nagu me saame uhked olla teie üle“.

Vallavanem Terje Kraanvelt lausus: “Tänaseks suurepäraseks päevaks te valmistusite 9 aastat. See on nüüd minevik, mis on toonud Teid olevikku ja nagu alati teadmata tulevikku.“ Ta manitses noori mitte seisma jääma sinna, kuhu nad on jõudnud, vaid haarama kinni igast heast võimalusest. Tuleb mõelda suurelt ja unistada julgelt, sest keegi teine seda nende eest ei tee. Ta lõpetas „Väikese printsi“ sõnadega: “Tuleb vist paar-kolm röövikut välja kannatada, kui tahad olla liblikas“.

Lõpetajaid tervitasid 10. klassi õpilased. Kauni klaveripala esitas Adeele Traagel ja lauluga esines Mariella Soom, keda saatis klaveril õpetaja Kai.
Aktusest oli otseülekanne, mille lingi võis leida kooli kodulehelt.

Täname klassijuhatajaid Maria, Sergo, Ingrit ja Oskar. Õnnitleme kõiki lõpetajaid ja nende vanemaid!

Fotojäädvustused aktustelt on meie pildigaleriis.