UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti töövarjupäevad on hea võimalus noortele Eesti teadlaste igapäevatöö paremaks mõistmiseks, esmase töökogemuse saamiseks ning loodus-, täppisteadus ja tehnoloogia valdkonna karjäärivaliku katsetamiseks. Töövarjuks olev noor saab „varjuna“ jälgida teadlase igapäevatööd ja võimalusel ise praktiliste tööde juures abistada. Lisaks võimaldavad töövarjupäevad leida õpilastel teemasid ja juhendajaid oma uurimis- ja praktilisteks töödeks. Tavaliselt kestavad töövarjupäevad 1-3 päeva.

Tegutse järgnevalt:

1) Teavita oma vanemaid sellest võimalusest ning tutvuge infoga kõik koos.

2) Ava tabel "Töövarju võimalused 2022" siin ja uudista, kelle põneva tööga Sul tänavu võimalus tutvuda on. Tee nimekirjast oma 1. valik, aga igaks juhuks ka 2. valik.

3) Loe hoolikalt läbi töövarjupäeva juhend ning tutvu tagasiside päevikuga.

4) Seejärel täida ära töövarjupäevale registreerimise vorm. Palun täida see ära 30. maiks!

5) Jää ootama meiepoolset kinnituskirja. Peale kinnitust saad koos võõrustajaga kokku leppida sobiva aja töövarjupäeva läbiviimiseks.

Tartu loodusmaja – teeviit looduse juurde!