KUTSUME LAAGRISSE LOODUSTEADUSTE HUVIGA LAPSI JA NOORI!

1. VAHETUS 31. JUULI - 2. AUGUST 8-11-aastased
  2. VAHETUS 3. AUGUST- 5. AUGUST 12-17-aastased

Laager toimub Viinistu rahvamajas ja imekauni Lahemaa looduses.

Iga teemapäev on seotud loodusteadusi toetavate mängude, meisterdamise, teaduskatsete ja matkamisega. Laagrilaps saab osaleda ühise kokkamise ja koristamise juures.

• Ööbimine vastrenoveeritud rahvamajas, vajalik oma magamismadrats ja magamiskott.
  • Telefoni kasutamist laagritegevuste ajal piirame, kõnetund kodustega toimub õhtul.
  • Laagritegevusi toetab KIK projekt, mis katab lapsele päevas 3 toidukorda + vahenäksid, rahvamaja rendi, õppevahendid ja juhendajatasud.
  • Laagrikavasse mahub Viinistu kunstimuuseumi külastamine ja paadisõit Mohni saarele.
  • Omaosalus: 40 eurot. Registreerunutele saadame täpsema ajakava ja makseinfo.

Laagrit juhendavad:

Eve Sarap - Kuusalu Keskkooli bioloogiaõpetaja ja loodusgiid

Kaja Riiberg – Kuusalu Keskkooli geograafiaõpetaja ja vabatahtlik päästja

• Lisainfo ja registreerimine Eve Sarap See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel. 5238128.

looduslaager 2023