Sel õppeaastal saab alguse neli uut koostööprojekti ning esimene projektireis viib jaanuari kolmandal nädalal meie kooli 7 õpilast ja 2 õpetajat Kreekasse. Nädala jooksul arutlevad projektipartnerid Kreekast, Portugalist, Soomest ja Eestist demokraatia põhiväärtuste, keskkonna ning jätkusuutlikkuse teemadel. Õpilased elavad peredes. Projektireisile eelnevad ettevalmistavad tegevused koolis.

Projekt: Erasmus+ Koolidevaheline koostöö
Projekti nimi inglise keeles: SUSTAINABILITY FOR DEMOCRACY, DEMOCRACY FOR SUSTAINABILITY.
Eesti keeles: „Jätkusuutlik demokraatia, demokraatia jätkusuutlikkus".
Õpilasreisi aeg: 13.-19. jaanuar 2019
Sihtkoht: Veroia, Kreeka
Võõrustav kool: 5 General Lyceum Veroias
Õpilasreisi teema: “Democracy and Environment in Institutions”
Grupi suurus: 7 õpilast ja 2 õpetajat
NB! Projektireisi ettevalmistavad tegevused toimuvad koolis novembrist kuni jaanuarini.

Soovid kandideerida projektireisile?
 Kas oled reisi toimumise ajal 14-16-aastane?
 Kas oled julge suhtlema oma eakaaslastega inglise keeles?
 Kas oled valmis koolisiseste projektitegevuste kokkuvõtteid esitlema projektipartneritele?
 Kas oled nõus elama projektinädalal Kreeka õpilase peres?
 Kas oled valmis majutama partnerkooli õpilast, kui on Kuusalu kooli kord võõrustada?

Kui vastasid „jah“, siis ootame sind projektireisile kandideerima! Palun registreeri end projektide stendil asuval registreerimislehel. Registreerimise tähtaeg – kolmapäev, 10. oktoober 2018.

Osale projekti logo kujundamise konkursil!
Korraldame järgnevatel nädalatel õpitube, kus tutvustame logo ja kujundamise põhialuseid.
Logokujundamise töötoad toimuvad:
Esmaspäev 8. oktoober 8.tund Ruum: 121