2015-2017 viiakse Kuusalu keskkoolis läbi 1.-9. klassidele mõeldud rahvusvaheline koostööprojekt pealkirjaga „Väärtused – aktiivse kodaniku olemus“ (ing.k Values - the Essence of an Active Citizen!), lühend VEAC.

Kuulutame välja logo kujundamise konkursi sellele projektile. Võistlusest võtavad osa kõik 7 partnerkooli (Eesti, Poola, Norra, Itaalia, Türgi, Horvaatia, Portugal). Parim töö valitakse detsembris avaliku hääletuse abil ja võidutöö saab projekti ametlikuks logoks.
Konkursist saavad osa võtta 10-15-aastased (4.-9. kl) õpilased, kellel on huvi joonistamise ja logode kujundamise vastu.
Selleks, et õpilased saaksid kõigepealt teada, mis on logo ja kuidas logosid luuakse, korraldame koolis järgmisel nädalal töötoa, mida juhendab Kuusalu Kunstide kooli õpetaja Krista Simson. Töötuba toimub teisipäeval, 17. novembril 6.- 7. tunni ajal.

Vajadusel toimub lisatund (st jätkutund) kolmapäeval, 18. novembril 7. tunni ajal.

Töötuppa tuleb õpilastel kaasa võtta järgmised vahendid: sirkel, joonlaud, harilik pliiats ja kustutuskumm.
Muud vahendid (paberid, käärid, liim) on kooli poolt valmis pandud.
Töötoas osalemine annab lapsele vajalikud teadmised logo kujundamiseks. Peale teooriaosa luuakse kavandid ja juhendaja annab igale lapsele tagasiside. Seejärel on lapsel nädala jooksul võimalus kodus logokavandiga edasi töötada.
Planeeritud grupi suurus, kes osaleb töötoas, on 15-20 õpilast.

Logo esitamise tähtaeg on reedel, 27.novembril.
Tööde hindamiseks moodustakse koolis zürii, kuhu kuuluvad nii õpetajad kui õpilased. Parimad tööd auhinnatakse ja neid esitletakse projekti kodulehel.
Iga riigi parim töö osaleb logode finaalis koos teiste riikide parima tööga.
Peaauhind: võimalus sõita külla partnerkoolile!
Lisaks väiksemad üllatusauhinnad!

Osalemissoovist palume teada anda oma klassijuhatajale.
Teatada võib ka projekti koordinaatorile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 5061369).

Lisainfo projektide kohta: http://opimeopirannates.blogspot.com.ee/