Hea õpilane, lapsevanem ja kolleeg!

Märkame ja sekkume igapäevatöös kiusujuhtumitesse aina enam ja oskuslikumalt. Õpime iga päev, kuidas kiusuennetustöös veelgi paremaks saada. Kuid arenemisruumi on alati. See töö ei ole just kergete killast, samas edulood innustavad. Peame kiusuennetust jätkuvalt äärmiselt oluliseks. Teeme seda suure südame ja pühendumisega.
Julgustame veelgi enam märkama, positiivseid lahendusi otsima ja vajadusel KiVa tiimi poole pöörduma.
Ootame tagasisidet meie tegevuse kohta. Oodatud on nii rõõmusõnumid, tunnustust ja heameelt väärivad tähelepanekud kui ka arengukohad ja mured.
Tagasisidet võib anda kooli KiVa tiimi liikme Piret Kamberi e-maili aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Sihtasutus Kiusamisvaba Kool kodulehe kaudu: http://kiusamisvaba.ee/anna-tagasisidet/
Aitäh, et aitad meil paremaks saada!

Kuusalu Keskkooli KiVa tiim ehk Heleri, Kaire, Inga, Pille ja Eleri.