Eesti Koolispordi Liidu pendel- ja murdmaateatejooksuvõistlused peeti 30. septembril Tõrva Gümnaasiumi staadionil ja park-metsas. Kuusalu Keskkooli noortel õnnestus võita kolm medalikomplekti.
I koht kuni 5. klass pendelteatejooks: Annabel Almet,Victoria Nyyssönen, Emma Otilie Mäe, Anette-Marie Vija, Mariella Soom, Patrick Nool, Richard Juhani Vatunen, Marten Mänd, Andreas Idavain, Ats Soosalu.
II koht 6. - 9. klass murdmaateatejooks: Jessica Lauter, Sanna Aaslav-Kaasik, Cristina Kivisik,Anna - Liina Amer, Egle Privoi, Andres Rass, Andres Saks, Mattias Idavain, Rico Lees , Joosep Agu.
III koht kuni 5. klass murdmaateatejooks: Annabel Almet, Gizela Gunin, Emma Otilie Mäe, Anette-Marie Vija, Mariella Soom, Patrick Nool, Richard Juhani Vatunen, Marten Mänd, Jarek Heinmaa, Ats Soosalu.