Laupäeval, 23. märtsil toimus Kuusalu Spordikeskuses Kuusalu Cup 2019 U11 vanusegrupile.
Turniiril osales kokku 8 võistkonda: JK Kuusalu Kalev, Anija United, JK Tabasalu, FC Flora Valge, Laagri HK/AMJK, Rakvere JK Tarvas, Põhja-Tallinna JK Volta, JK Saue. Võistkonnad olid jaotatud kahte alagruppi.
Turniir õnnestus Kalevi võistkonnal suurepäraselt. Koduseinte ja väga rohke publiku kaasaelamisel alistasime kõik vastased ning autasuks turniirivõit.

Kuusalu Keskkool sai Harjumaa 2018. aasta koolidevaheliste meistrivõistluste kompleksarvestuses II KOHA!
7 parema ala arvestuses saime kokku 201 punkti ning seekord võitis Jüri Gümnaasium 205 punktiga.
Kuusalu Keskkool sai esikoha ja karika teatesuusatamises, teise koha murdmaateatejooksus, korvpallis, ujumises ja kergejõustikus, kolmanda koha rahvastepallis ning neljanda koha võrkpallis. Jalgpalli 5. koha tulemus jäi alade arvestusest välja. Eelmisel kolmel aastal oli Kuusalu KK kompleksarvestuse võitja.

Õnnitleme kõiki osalejaid ja treenereid!

Kolmapäeval, 7. novembril selgitati Kiilis 4.- 5. klassi poiste Harjumaa meistrid rahvastepallis.
Meie kooli poisid võitsid suurepärase esikoha! Kuusalu Keskkooli esindasid sel turniiril Ragnar Lepmaa, Bruno Sergio Treufeld, Mikk Teinlum, Norman Nikkarinen, Andero Parktal, Kauren Kiik, Sebastian Palu ja kapten Andreas Vilbaste. Võistkonda treenib ja juhendab õpetaja Sergo Treufeld.
Selle võiduga tagasid poisid pääsu vabariiklikule turniirile Viljandisse.
Palju õnne kõigile!

Reedel, 23. novembril selgitati Viljandis 4. - 5. klassi poiste ja tüdrukute vabariiklikud piirkonna meistrid rahvastepallis. Meie kooli poisid ja tüdrukud võistlesid õpetaja Ingrit Keerma ja Sergo Treufeldi juhendamisel. Poisid võitsid vabariigis hõbemedalid ja tüdrukud saavutasid suurepärase 4. koha. Kuusalu KK esindasid turniiril Ragnar Lepmaa, Bruno Sergio Treufeld, Norman Nikkarinen, Andero Parktal, Sebastian Palu, Mikk Teinlum, Kauren Kiik ja kapten Andreas Vilbaste. Kuusalu võistkonna parima mängija eriauhinna sai Ragnar Lepmaa. Tüdrukute Kuusalu KK võistkonda kuulusid Kätlin Arro, Kadi Arro, Annabel Ekart, Gerry-Gerte Lees, Lisette Tiits, Sandra Narusk, Keitlyn Volkov ja kapten Kertu Kivistik. Palju õnne kõigile!

Kolmapäeval, 3. oktoobril selgitati Laagris kuni 7. klasside poiste Harjumaa koolidevahelised meistrid jalgpallis. Meie kooli poisid võitlesid vapralt ja saavutasid finaalturniiril tubli 5. koha.
Kuusalu Keskkooli esindasid turniiril Renno Välk, Tener Markus, Joonas Amer, Mikk Kirsimaa, Jesse Lauter, Ruudi Pirnpuu, Ian Järve ja Marten Mänd. Õnnitleme poisse ja treenerit!