Reedel 25.05 toimusid Rakvere staadionil TV-10 Olümpiastarti vabariiklik IV etapp, kus võisteldi palliviskes, kettaheites ja pikamaajooksudes.
Kuusalu Keskkooli noorsportlased saavutasid kaks auhinnalist III kohta ja lisaks mitmeid kõrgeid kohti, väga heade tulemustega. Parimate tulemuste eest hoolitsesid Kuusalu Keskkooli 5. klassi õpilane Jesse Lauter, kes saavutas nooremate poiste vanuserühmas 1000m jooksus III koha, ajaga 3,11.48 ja 7. klassi õpilane Nils-Erik Möller, kes võistles vanemate poiste vanuserühmas palliviskes ja kettaheites, saades mõlemal alal väga tugevas konkurentsis kõrged kohad. Palliviskes III koht, tulemusega 73,62m ja kettaheites 14. koht 35,87m.

Väga head tulemused ja kõrged kohad saavutasid veel:
Poisid nooremad vanuserühmas palliviskes:
Ragnar Leppma 9.koht, 48,92m
Adrian Aio 14. koht 47,09m, Adrian jooksis ka 1000m uue isikliku rekordi 3,23.65, millega saavutas 14. koha.
Poisid vanemas vanuserühmas 1000m jooks:
Jarek Heinmaa 3,18.59
Tüdrukute vanemas vanuserühmas 600m jooksus:
Gizela Gunin 1,54.35

Sel kolmapäeval toimusid Kose staadionil TV10 Olümpiastarti III Harjumaa etapp. Lisaks kahele alavõidule saavutasid Kuusalu Keskkooli õpilasted mitmeid poodiumikohti ja hulganisti isiklike rekordite parandusi.

Nooremad poisid:
I koht JESSE LAUTER 1000m jooks, aeg 3,23.8
I koht RAGNAR LEPMAA pallivise, 51,00m
II koht TENER MARKUS kettaheide, 23,56m
III koht KAAREL PRIILINN 1000m jooks, aeg 3,30.2
IV koht RAGNAR LEPMAA kettaheide, 21,94m
V koht ADRIAN AIO 1000m jooks, aeg 3,31.9

Nooremad tüdrukud
V koht MARIA VICTORIA PARKTAL pallivise, 39,00m

Vanemad tüdrukud
VI koht LIISBEL ALMET 600m jooks, aeg 1,58.9

Pildil on nooremate poiste 1000m jooksu esimesed kuus

Laupäeval, 7. aprillil toimusid Kuusalu Spordikeskuses Kuusalu valla MV võrkpallis. Kuusalu Keskkooli tüdrukud saavutasid naiste arvestuses tubli 3. koha. Kuusalu KK esindasid turniiril Mariliis Sinivee, Gätriin Hobta, Mareike Averson, Helena Samelselg, Anete Samelselg, Kristina-Margot Trepp ja Sanna Aaslav-Kaasik. Kuldmedalid võitsid Kolga I võistkond ja hõbemedalid Kolga II.
Meeste arvestuses saavutasid Kuusalu Keskkooli poiste I võistkond 5. koha ja Kuusalu KK II võistkond 6.koha.
Palju õnne kõigile!

12. aprillil Harjumaa osavaima korvpalluri teatevõistlustel Kehras võitis meie kooli kuni 5. klasside poiste võistkond pronksmedalid. Pronksi võitnud kuni 5. klasside poiste võistkonda kuulusid Mikk Kirsimaa, Jesse Lauter, Adrian Aio, Madis Hurt, Tener Markus ja Kaur Marcus Tamre.
Tublilt võistlesid ka kuni 5. klasside tüdrukute võistkond, kes saavutasid 5. koha. Tüdrukute võistkonda esindasid Hanna Kaarmann, Ruta Käärst, Maria Parktal, Getter Väits, Mia-Maria Lipsmäe ja Anette Danjuk.
6.-7. klasside tüdrukute võistkond saavutas 6. koha. Kuusalu KK tüdrukute võistkonda esindasid sel võistlusel Mariella Soom, Elissa Kaarmann, Elizabet Šatski, Hanna Samelselg, Kärt Plakk ja Miia Järve. Poisse ja tüdrukuid treenivad õpetaja Sergo Treufeld ja Ingrit Keerma. Palju õnne kõigile sportlastele!

Harjumaa TV 10 olümpiastarti võistlustel saavutas 7c klassi õpilane Nils-Erik Möller III koha kuulitõukes ja 5. koha kõrgushüppes. Sama klassi õpilane Mariella Soom sai 5. koha kuulitõukes. Palju õnne!