Neljapäeval, 3.oktoobril toimusid 10.- 12. klasside poiste Harjumaa koolidevahelised jalgpallivõistlused Tabasalus. Meie kooli võistkond saavutas suurepärase 3. koha. Sel turniiril esindasid kooli võistkonda Karel Taal, Brent Põhjala, Andreas Možajev, Matheas Trilljärv, Aaron Allmägi, Miikael Martti Vatunen, Karl-Jaco Daniel ja kapten Kaur Taal.
Teisipäeval, 1. oktoobril mängiti Kuusalu Keskkooli staadionil Harjumaa koolidevaheline jalgpallivõistluste 6.-7. ja 8.- 9. klasside alagrupiturniir.

Kuni 7. klasside poisid võitsid Kuusalu alagrupi ja teenisid sellega koha Harjumaa finaali Laagrisse, kus saavutati tubli 5. koht. Võistkonnas mängisid Jesse Lauter, Bruno Sergio Treufeld, Andreas Puusepp, Tener Markus, Ian Järve, Artur Saan ja Kaarel Priilinn.
Tubli turniiri mängisid ka 8.-9. klasside poisid. Alagrupis saavutati 2. koht ja üldkokkuvõttes 6. koht. Kuusalu KK esindasid Andreas Idavain, Ats Soosalu, Jaak Priilinn, Ruudi Pirnpuu, Joonas Amer, Renno Välk, Rikhard Juhani Vatunen ja Marten Mänd.