8. detsembril toimus Võru Spordikeskuses TV 10 Olümpiastarti sarja 48. hooaja I etapp. Tihedas konkurentsis (tüdrukute kuulitõukes 75 osalejat ja 60m jooksus 82 osalejat) jõudsid finaalikohtadeni kaks meie kooli õpilast.
Hanna-Liisa Kaarmann saavutas kuulitõukes 7. koha tulemusega 11.62 ja Mariliis Tiits 60m jooksus 11. koha tulemusega 9,22. Tüdrukuid treenivad õpetajad Margit ja Ingrit. Palju õnne kõigile!

Kolmapäeval, 6. juunil toimus Kuusalu Keskkooli staadionil TV10 Olümpiastarti Harjumaa mitmevõistluse finaal.
Kuusalu Keskkooli noorsportlased saavutasid kolm auhinnalist kohta. Parimate tulemuste eest hoolitsesid Adrian Aio, kes saavutas nooremate poiste arvestuses tulemusega 4594 punkti esikoha. Anete Olkkonen võitis nooremate tüdrukute arvestuses hõbemedali tulemusega 3566 punkti. Vanemate tüdrukute arvestuses võitis Mariella Soom pronksmedali punktisummaga 5018. Vanemate tüdrukute arvestuses saavutasid tubli 4. koha Liisbel Almet 4905 punktiga ja 6.koha Hanna-Liisa Kaarmann 4495 punktiga. Kuusalu Keskkooli kergejõustiku poisse ja tüdrukuid juhendavad treenerid Margit Jäetma ja Ilvard Eeriksoo. Palju õnne kõigile!
Pildil on nooremate poiste esikuuik.

TV 10 Olümpiastarti II etapil saavutasid head tulemused järgmised õpilased:

Carmen Pajuste 60 m tõkkejoosus 1. koht, kõrgushüppes 6. koht;
Sigrid Eesalu kuulitõukes 2. koht;
Risto Udusaar 60 m tõkkejooksus 3. koht, kuulitõukes 3. koht.

Palju õnne!

TV 10 olümpiastarti vabariiklikul etapil võitis Carmen Pajuste tüdrukute vanema rühma 60 m tõkkejooksu B finaali, mis andis talle 60 tüdruku hulgas 7. koha. Tubli 11. koha said tüdrukute noorema rühma kõrgushüppes Liisbel Almet ja Risto Udusaar poiste vanema rühma teivashüppes.
Kuusalu Keskkol tõusis selle etapiga neli kohta ja on peale kahte etappi 8. kohal.

Maakondlikul TV 10 olümpiastarti avaetapil said Kuusalu Keskkooli noored 7 esikolmiku kohta.
I koht Simon Sarap PV 60 m jooks - 7,93
I koht Simon Sarap PV kaugushüpe
I koht Nils-Erik Möller PN kuulitõuge - 8.43
I koht Anett Kirt TV teivashüpe - 2.00
II koht Melani Maria Maiberg TV teivashüpe - 1.90
II koht Mariella Soom TN 60 m tõkkejooks - 10,88
II koht Viktoria Luisa Lisette Nyyssönen TN kõrgushüpe - 1.30
Võistkondlikult on Kuusalu Keskkool peale esimest etappi liider.

Laupäeval Võrus toimunud Vabariiklikul etapil oli Simon Sarap PV rühma finaaljooksus neljas ajaga 7,97 ja Nils-Erik Möller PN rühma kuulitõukes seitsmes tulemusega 8.17.