• T, 2. aprillil viibivad Maire Kuuse, Astrid Rõuk ja Katrin Kirsila alates kell 13.30 Kuusalu Lasteaias.
  • K, 3. aprillil kell 11.00 toimub aulas I-II klasside õpilastele Kuusalu Lasteaia laste etendus „Jussikese seitse sõpra“.
  • R, 5. aprillil 1.-3. tunnini toimub lugemissaalis I-II klasside õpilastele Swedbanki loeng „10 nõuannet rahast“.
  • Vello Sats viibib K, 3. aprillil seminaril.
  • Katrin Kirsila ei viibi 4. ja 5. aprillil koolis.
  • E, 8. aprillil toimub gümnaasiumiosa õpilastele kohtumine IBM-i esindajatega. 3. tund – XII klassid, 4.tund – X, XI klassid, 4.-5. tunni ajal toimub XII klassidele kohtumine loomeinimestega.
  • Kooli medõde Natalja Skipitiene viibib 8.- 12. aprillil koolitusel.
  • T, 9. aprillil kell 14.00 – 15.30 toimub lugemissaalis dr. Tiiu Härmi loeng suitsetamisest loobumiseks. Koordineerib Elle Halliksaar. Täpsem info lisandub eraldi kirjana.
  • T, 9. aprillil viibivad Aili Kontus ja Vello Sats koolijuhtide nõupidamisel Arukülas.
  • sööjate märkimine sööklas peab olema täpne, kirja tuleb panna ainult sööma tulijate arv, mitte õpilaste koguarv klassis.
  • Internaadiosa teisele korrusele tohib minna ainult koos õpetajaga.
  • Soovitus klassijuhatajatele: kutsuda rohkem lapsevanemaid kooli – ühine arutelu ja täpne informeerimine on hea koostöö alus.
  • T, 16. aprillil 6. tunni ajal toimub TTÜ infotund X ja XI klasside õpilastele.
  • R, 19. aprillil toimub XII klassidele matemaatika riigieksami proovieksam. Osalevad õpilased, kes on valinud matemaatika riigieksami, teised õpilased on tundides.
  • Riigi investeeringute raha kasutatakse sel aastal inventari muretsemiseks – õpilaskapid, klasside mööbel, aula helitehnika