15. -21. aprillil toimub südamenädal.
XII klasside vestlused (edasine haridustee ja tagasiside koolist) toimuvad järgmiselt:
XII a klass: E, 15. aprill alates 5. tunnist
XII b klass: K, 17. aprill alates 5. tunnist
T, 9. aprillil alates kell 9.30 toimub III klasside õppekäik Loksale teemal „Tean tulest“
Peale tunde peavad õpilased minema koju, pikapäevarühma või lugemissaali.
Sööma minnes ei tohi koolikotte jätta söökla ette fuajeesse.
R, 19. aprillil on meil külas Kolga kooli IX klassi õpilased. Nad viibivad IX a klassi tundides.
„Pöial-Liisi“ etendused toimuvad 22. – 25. aprillil. Täpsem info edastatakse hiljem.
K, 10. aprillil toimuvad karjäärinõustaja individuaalsed vestlused IX b klassi õpilastega.
K, 10. aprillil 4. tunni ajal toimub lugemissaalis Päästeameti loeng veeohutuse teemal X klassile.
E, 15. aprillil toimub kell 13.00 – 16.00 arvutiklassis valla töötajate koolitus.
„Kirjalike tööde vormistamise juhendis“ on tehtud täpsustused, palun tutvuge kooli kodulehel.