Alates T, 5. novembrist töötab koolis V, VI ja VII klasside ajalooõpetajana Virve Raidla.
R, 1. novembril pannakse üles uus tunniplaan, mis hakkab kehtima alates T, 5. novembrist.
Kooli kodulehel on uue dokumendina Tulekahju korral tegutsemise plaan. Seoses sellega ei kehti enam senised Tuleohutusjuhend ja Tuleohutuse eeskiri.
K, 30. oktoobril toimub õppekäik Tartusse, Tartu Ülikooli Ajaloomuuseumi (eelmise õppeaasta mälumängusarja preemia järgmistele XI klassi õpilastele: Tuuli Sammelselg, Indrek Rebane, Ott Tammemäe, Rainer Loik). Õpilastega on kaasas Vello Sats ja Aili Kontus. Direktorit asendab sel päeval huvijuht Saima Kallionsivu.
N, 31. novembril toimub XI klassi õpilaste õppekäik Tallinna.
K, 23. oktoobril toimus Viimsi Keskkoolis maakonna koolidele seminar „Turvaline kool“, kus meie kool jagas kogemusi turvalisuse teemal.
Fotograafi tehtud pildid jõuavad kooli sel nädalal.
11.-15. novembril toimuvad emakeele nädala üritused. Täpsema info paneb välja õpetaja Sirje Vaard.
Käesoleval nädalal algavad I klasside õpiabi tunnid.
Astrid Rõuk ei viibi N, 31. oktoobri ennelõunal koolis.
Katrin Kirsila on R, 1. novembril koolitusel.