1. Meie kooli IV-V klasside tüdrukute võistkond saavutas koolidevahelistel rahvastepallivõistlustel II koha. Õpetajad Margit Jäetma ja Margus Keerma.
2. R, 21. veebruar 2014 on koolivaba päev.
3. Eelmisel õppeaastal metsaistutusel osalenud klassid saavad tasuks 30 eurot, mis tuleb ära kasutada 2013. aastal.
4. Tagasiside T, 29. oktoobril toimunud politsei ja narkokoerte reidile.
5. Kooli kodukorras tehakse täiendus: Punkt 11.4 on: „Kooli ei tohi tuua turvalisust ja tervist ohustavaid esemeid ja aineid.“
6. Ainesektsioonidel esitada direktorile E, 25. novembriks ettepanekuid, millest peaks koosnema õpetaja töötasu, et muuta ja täiendada vajadusel seni kehtivaid palgakorralduse põhimõtteid.
7. Lugemissoovitus: „Õpetajate Lehe“ R, 1. novembri artikkel „Kuidas võidelda järelevastamisega?“
8. Algklasside õpetajatel viia võimalusel läbi üks tund nädalas arvutiklassis.
9. Järgmisel nädalal toimub pärimuskultuuri nädal.
10. K, 6. novembril on IV klassid peale 3. tundi Tallinnas.
11. Internaadiosa teisele korrusele lähevad õpilased koos aineõpetajaga.
12. T, 5. novembril peale 3. tundi toimub geograafiaklassis VIII klasside õpilaste loovtöid juhendavate õpetajate koosolek.
13. K, 6. novembril peale 3. tundi toimub geograafiaklassis gümnaasiumiosa aineõpetajate koosolek. Arutleme gümnaasiumiosa õpilastele kursusehinde parandamise võimaluse andmise üle.
14. K, 6. novembril toimub 8. tunni ajal arvutiklassis elektroonilise õpikeskkonna Moodle koolitus. Koolitaja Viive Abel.
15. L, 9. novembril toimub Spordikeskuses Perepäev. Päeva raames on kohal ka AHHAA Teadusbuss füüsikateemalise etendusega.
16. N, 7. novembril toimub 3. - 4. tunni ajal VII klassidele kiusamise ennetamise teemaline koolitus. Täpsem info Elle Halliksaarelt.
17. Vello Sats viibib N-R, 7.-8. novembril koolitusel.