Täna tähistatakse meie koolis Eesti Vabariigi 96. aastapäeva. Pidupäevaaktused toimusid kolmes vanuseastmes. Tore oli vaadata aulasse kogunevaid pidupäevale kohaselt riides noori. Iga aktuse alguses lauldi ühiselt Eesti Vabariigi hümni. Nooremate õpilaste aktusel vaadati filmi „Minu Eestimaa“, keskastme klassid laulsid aktuse lõppedes ühiselt laulu „Eesti lipp“. Vanema kooliosa aktusele oli külalisena kutsutud filmimees Artur Talvik. Koos vaadati tema ühiskonnakriitilist filmi „Okupeeri oma müür“. Aktusele järgnenud tunni jooksul vestles Artur Talvik õpilastega, vastates noorte hulgalistele küsimustele. Direktor Vello Sats tõi oma pidupäevakõnes välja nähtused, mille üle võime Eesti kodanikena rõõmu ja uhkust tunda. Ta kutsus ka üles tegema oma ettepanekuid aastakalendrisse „Eesti Vabariik 96“, et sellesse oleks koondatud kõik, mis annab täiusliku pildi meie Eestist.
Koolipäeva lõppedes on kõik koolitöötajad kutsutud pidupäeva koosviibimisele kooli sööklasse.
Õnnitleme kõiki õpilasi, koolitöötajaid ja lapsevanemaid Eesti Vabariigi 96. aastapäeval!