1. Kooli palgakomisjoni koosolek toimub K, 26. veebruaril algusega kell 15.00 direktori kabinetis.
2. Õpetajate toa kohviautomaat viiakse üle fuajeesse ja see jääb koolitöötajatele ja õpilastele ühiseks kasutamiseks.
3. XII klassi koolieksamit ette valmistavate õpetajate koosolek toimub K, 5. märtsil peale 7. tundi lugemissaalis.
4. R, 28. veebruaril 4. tunni ajal toimub V a, VII b ja IX b klassi õpilastele Tervisearengu Instituudi poolt korraldatud uuring.
5. Õpetaja Kadi Rikma tutvustab matemaatikavõistlusega Känguru seonduvat. Võistlus on 1.-10. klasside õpilastele ja toimub N, 27. märtsil. Ühe õpilase osalustasu on 1,20 eurot.
6. Lastevanemate rahulolu-uuring on lõppenud. Laekus 171 ankeeti ning saadud andmeid töödeldakse.
7. Aitäh klassidele, kes on toonud oma olümpiaharidusperioodi stendid. Need pannakse üles galeriise ja nende hindamiseks moodustatakse komisjon.
8. HEV koordinaator Katrin Kirsila viibib 27.-28. veebruaril koolitusel.
9. Hoolekogu 10.02.2014 koosoleku protokolli saab lugeda siit.

Ja veel: kes teab Kuusalus-Kiius vaba korterit, mida saaks üürida, palun teatada õpetaja Hando Vallikivile.