Üle pika aja osalesid Kuusalu Keskkooli 2. - 5. klassi õpilased võistlussarjas Tähelepanu, Start! Peetri Põhikoolis peetud võistlusel võisteldi kiirust ja osavust nõudvates teatevõistlustes (igast klassist 3 poissi ja 3 tüdrukut ).
Kuusalu kk võistkond saavutas Harjumaa alagrupis Peetri Põhikooli ja Viimsi Keskkooli ees I koha ja pääses poolfinaali. Meie kooli esindasid sel võistlusel: Elizabeth Šatski, Eliisa Theadora Sunts, Miia Järve, Marten Mänd, Ruudi Pirnpuu, Märten Trei, Annabel Almet, Viktoria Nyyssönen, Emma Otiilie Mäe, Markus Lind, Ardo Gerd Tuisk, Nils-Erik Möller, Anett Kirt, Melani Maria Maiberg, Marissa Tomingas, Karl Jaco Daniel, Aaron Allmägi, Jakob Mattias Oja, Aidi Gerde Tuisk, Hanna Greta Lee, Ele Privoi, Simon Sarap, Ken Pruul ja Erki Proos.