1. Tänu infojuht Viive Abelile õpilaste hea ettevalmistamise eest koolinoorte võistlusmängu "Targalt internetis" poolfinaaliks.
2. Tänu õpetaja Ene Uibole õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks geograafia teemapäevaks. (VIII a ja b klassi võistkonnad saavutasid VI koha.)
3. Tänu õpetaja Maire Kuusele õpilase hea ettevalmistamise eest presidendi joonistusvõistluseks „Head Eesti asjad“. (Ära märgiti IIIa klassi õpilase Elis Privoi töö.)
4. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale ja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest II - V klassi õpilaste võistlussarjaks Tähelepanu, Start! Harjumaa alagrupis saavutas meie võistkond I koha ja pääses poolfinaali.
5. Tänu õpetaja Erna Laanperele õpilase hea ettevalmistamise eest Nuputa! maakondlikuks võistluseks. Ako Randmaa (Vb) saavutas III-V koha.
6. Käesoleval nädalal asendab õpetaja Tiina Benderit Madis Bender, kes vahendab ka VI a klassi jooksvaid küsimusi.
7. II c klassi juhataja Hiie Kikkase haiguse ajal asendab teda õp Tiina Tursman.
8. Meie kooli XI klassi tuleb vahetusõpilane Tšehhi Vabariigist.
9. E-R, 3. – 7. märtsil toimub loodusainete nädal. Füüsikakatsed toimuvad kokkulepitud ajal, keemiakatsed on T, 4. märtsil peale 6. tundi.
10. XII klassi koolieksami teemaline koosolek toimub K, 12. märtsil 8. tunni ajal lugemissaalis.
11. T, 4. märtsil toimuvad algklasside vastlaüritused järgmiselt: 4. tund III-IV klassid ja 5. tund I-II klassid.
12. K, 5. märtsil on V klassid õppekäigul Tartus.
13. Mälumängu „Kuldne Rihukas“ III voor toimub K, 12. märtsil lugemissaalis. V-VIII klassid 2. tund ja IX – XII klassid 3. tund.
14. Tantsupäev toimub N, 13. märtsil algusega kell 13.05.