1. Tänu õpetaja Ene Uibole õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks II geograafia teemapäevaks. Meie kooli VIII klasside võistkonnad saavutasid IV koha.
2. N, 9. märtsi tundide ajad on lühendatud ja samad, mis olid N, 2. märtsil. Koolibussid väljuvad kell 14.00, välja arvatud Kostivere ja Kolga „sinine“ buss, mis väljuvad tavalisel ajal. N, 9. märtsil ei ole pikapäevarühma toitlustamist. Pikapäevarühm seda vajavatele õpilastele töötab alates kell 14.00 geograafiaklassis. Algusega kell 14.00 toimub lugemissaalis õpiveebi „Tebo“ koolitus õpetajatele.
3. R, 10. märtsil 2. ja 3. tunni ajal toimub aulas I-IV klasside õpilastele kontsert „Klaverijutud“.
4. R, 10. märtsil toimub aulas näiteringi etendus, kuhu klassid lähevad aineõpetaja loal.
  4. tund – V-VIII klassid
  5. tund – IX-XII klassid
5. E, 13. märtsil kell 16.00 toimub soovijatele kohtumine Marek Vahulaga.
6. Elle Halliksaar viibib N, 9.märtsil koolitusel.