1. Tänu õpetaja Pille Pürgile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks matemaatikavõistluseks „Nuputa“. Meie kooli VII klasside võistkond saavutas V koha.
2. Meie kool hakkab katsetama M. Laanpere juhitavat TLÜ projekti, mille sihiks on gümnaasiumiosa digitaalsete õppematerjalide loomine, juhul kui võidetakse riigihange.
3. Jana Tikerpuu asemel töötab alates 1. aprillist Piia Palge-Lepik. Tema töökoht hakkab olema eesti keele vahekabinetis.
4. T, 28. veebruaril tähistame vastlapäeva.
5. Meie kooli õpilased viibivad 5.-11. märtsil Kaasava hariduse projekti raames Belgias, Liege´is. Õpilasi saadavad Maria Trei ja Ingrit Keerma.
6. R, 3. märtsil 5. tunni ajal toimub aulas III-VI klasside õpilaste kohtumine kirjanik Ilmar Tomuskiga.
7. K, 1. märtsil on koolis Rajaleidja nõustaja.
8. Vastlapäeval tehtud pilte kasutatakse tervisenädala ürituste raames.
9. T, 28. veebruaril kell 14.00 toimub õpetajate toas Väärtuste projekti koosolek.
10. K, 1. märtsil viibib Aili Kontus koolitusel.