1. Tänu meie kooli tervisenõukogule eesotsas Margit Jäetmaga tervisenädalate hea korraldamise eest. Selle õppeaasta tervisenädalate moto oli „Liikumine on elu alus“ ja nende käigus toimus palju tervistavaid ja põnevaid üritusi ning läbisime kogu kooliperega 41137 kilomeetrit.
2. Tänu õpetaja Virve Raidlale õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolide vene keele olümpiaadiks.
3. Piia Palge-Lepik annab tagasiside projektireisilt Horvaatiasse. Väärtuste laegas on nüüd meie koolis tagasi.
4. Meie koolile tuleb 27. juunist kuni 5. juulini külla lastekoor Gruusiast.
5. 31. maist kuni 5. juunini väljuvad koolibussid kell 14.00, pikapäevarühma toitlustamist nendel päevadel ei toimu.
6. Ainesektsioonide juhtide koosolek toimub K, 17. mail 8. tunni ajal direktori kabinetis.
7. Aastahinded pannakse 30. mail.
8. IX klassi viimase koolikella aktus toimub N, 25. mail 5. tunni ajal aulas. Osalevad VII-IX klassid.
9. K, 17. mail on koolis loomaarst Terje Vanahans ning teraapiakoerad. Üritus toimub kell 11.00 - 13.10 vanas võimlas. Osalevad I-IV klasside õpilased.
10. R, 19. mail on aulas 3. tunni ajal digipäeval tehtud videote vaatamine I-IV klasside õpilastele.