24.04-28.04 toimus meie koolis tervisenädal „Liikumine on elu alus“. Ettevõtmisi oli palju, neid jagus veel järgmisse nädalassegi.
5.-8. klasside õpilastele pakuti Hip-hopi tantsutreeninguid treener Agnes Blanki juhendamisel. 9. ja 11. klasside tüdrukud osalesid treener Kristi Karjatse NIA treeningul, poisid kohtusid Elektriratastooli Saalihoki Klubi liikmetega.
Õpetajatel oli võimalus osaleda treener Kristel Oja juhendamisel BodyArt treeningul. Väga põnev oli Heleri Paiste korraldatud siseterviserada 1.-4. klasside õpilastele. Osavuse ja meeskonnatöö oskused said 5.-11. klasside õpilased proovile panna maastikumängus. Ettevõtlikumad klassid valmistasid ka fotokollaažid, kus oli jäädvustatud klassi kehaline aktiivsus õppeaasta vältel.

17.04-01.05 kogus koolipere liikumise kilomeetreid. Kokku saadi väga vahva tulemus: 41 137 km! Seega saaksime teha ringi ümber maakera ja kilomeetreid jääks veidi ülegi.
Tervisenõukogu tänab kõiki osalenud õpilasi ja õpetajaid! Liigume ühiselt edasi!

Pilte tervisenädala sündmustest saab vaadata pildigaleriis.