1. Tänu klassiõpetajatele põnevate ja harivate lemmiklooma nädala ürituste korraldamise eest.
2. Õpirände projekt 2017/18 sai osalise rahastuse: kolm tugikeskuse töötajat läheb Islandile ja üks eesti keele ja üks ajalooõpetaja Kreekasse.
3. Info kandideerimiseks Kaasava hariduse projekti raames septembris toimuvale õpilasreisile Brüsselisse on kodulehel.
4. Järgmisel õppeaastal vajame lisaks veel ühte eesti keele õpetajat.
5. Meie kooli kuur-garaaž on valmis saanud. Talvel on seal võimalik hoida ka suusavarustust, millele ei ole praegu kohta.
6. Järgmine infovahetund on T, 30. mail.
7. R, 26. mail 2. tunni ajal toimub Eesti Vabariik 100 pühendatud järgmise õppeaasta teemade loosimine, mis kantakse üle kooliraadios.
8. K, 24. mail toimub XI klassi uurimistööde kaitsmine.
9. E, 29. mail 4. tunni ajal toimub VII b klassi inimeseõpetuse projekti etenduse peaproov aulas.
10. 23.-25. mail alates kell 9.00 mängivad Kiius discgolfi järgmised klassid: 23. mai IV a klass, 24. mai IV b klass ja 25. mai IV c klass.
11. N, 25. mail on I b klass Tallinnas õppekäigul.
12. N, 25. mail alates 2. tunnist on "Kuldne Kakupoeg" I kohale tulnud võistkonnad preemiasõidul Tallinna Loomaaias.
13. E, 29. mail on III a, b ja c klassid õppekäigul Tallinnas muuseumides.
14. T, 30. mail on I c klass Tallinnas õppekäigul.
15. T, 30. mail on II a ja b klassid ekskursioonil.
16. Käesoleval nädalal on Piret Kamber, Heli Perg ja Pille Pürg Kaasava hariduse projekti raames Itaalias. Heli Pergi asendab Marju Koik.