Armas koolipere
Iga kooliaasta on millegi poolest teistest erinev. Aga meie praegu algav kooliaasta on tõepoolest meeldejääv, ta tuleb erilisem kui eelmised, sest täna algaval õppeaastal, 24. veebruaril saab meie Eesti Vabariik saja-aastaseks. Eesti 100 – seda väärikat aastat jääme mäletama küllap kogu oma eluks. Ja hiljem, aastate pärast on alati tore meenutada, et ma käisin Eesti suure tähtpäeva aastal koolis, käisin näiteks teises, kuuendas või kümnendas klassis. Muidugi tahame kõik, et nii tähtis aasta jääks meile meelde kui meie igaühe jaoks edukas aasta. Et meenuks, kui hästi ma õppisin, esindasin kooli olümpiaadidel, konkurssidel, spordivõistlustel. Kujundame siis algava kooliaasta selliseks, et ta oleks Eesti Vabariigi 100. aastapäeva vääriline!
Direktor Vello Sats