1. Meie koolis on uus ringijuht – tantsuõpetaja Veera Rebane.
2. Ainesektsioonide juhtide kohtumine huvijuhiga toimub N, 7. septembril 7. tunni ajal huvijuhi kabinetis.
3. Lennupuude istutamise traditsioon jätkub – I klassid istutavad oma lennupuu R, 8. septembril.
4. Õpilaste kaotatud (unustatud) riideid hoitakse edaspidi iga järgmise koolivaheaja lõpuni, seejärel lähevad need heategevuseks. Soovitus: kirjutada laste riietusesemetele omaniku nimi sisse.
5. Käesoleval õppeaastal avasime II klasside väikeklassi, õpetaja on Kadri Kuuse ja klass töötab ruumis nr 124.
6. R, 15. septembril toimub ülekooliline KiVa päev. T, 5. septembril on 4. vahetunnil lugemissaalis IX-XII klasside juhatajate koosolek. K, 6. septembril 3. vahetunnil toimub aulas IX-XII klasside õpilaste koosolek.
7. Pärast tunde ei kasuta õpilased arvutiklassi ootekohana.
8. Tänasest on kasutusel uus kabinettide numeratsioon.