Projekti Creative Classroom eesmärgiks on aidata Eesti koole digipöördel ja arendada õpetajate innovaatiliste õppemeetodite rakendamisoskusi. Selleks korraldatakse töötubasid, iseseisvaid praktilisi töid ning teavitusüritusi.
Projektis osaleb 20 eesti ja vene õppekeelega üldhariduskooli üle kogu Eesti, Kuusalu Keskkool teiste seas.
Projekti tegevustest võtab osa Kuusalu matemaatika- ja arvutiõpetaja Karin Tensing.

Õpetajad kogunesid esimest korda 9.-10. aprillil 2015, kui toimus esimene töötuba ja alustati tunnistsenaariumite väljatöötamisega.
Koolitajatena on projekti kaasatud valdkonna eksperdid Tallinna Ülikoolist, Mannerheimi Ülikoolist (Soome), Ljubljana Ülikoolist (Sloveenia), Rijeka Ülikoolist (Horvaatia) ja BCS Koolitusest.
Projekti jooksul töötatakse välja tunnistsenaariumite kogumik, mida kõik Eesti õpetajad saavad kasutada. Tunnistsenaariumid keskenduvad uuenduslike õppemeetodite kasutamisele ning nende integreerimisele tundi koos erinevate IT vahenditega. Projekti käigus valmiv avaldatakse projekti materjalide lehel.