4. juunil ootame kõiki klasse spordikeskuse ette kell 8.30.

(Halva ilma puhuks palume varustada ennast vihmakeepidega!)

Kõigile klassidele jagatakse nende loosiga tõmmatud sportlaste nimetahvlid ja stendid. Samuti saab iga osaleja kooliolümpia sõbrapaela, mis tuletab meile meelde, et tegemist on ausa, sõbraliku ja vastast austava üritusega.

Klassid rivistuvad olümpiasportlastele olümpiamedali toonud mängude toimumisaastate järjekorras:

alates 1912 MARTIN KLEIN ja lõpetades 2012 HEIKI NABI

Sissemarss staadionile avatseremooniale algab kell 9.00. Staadionile sisenemisel teadustatakse fänniklasse. Staadionil tehakse peale poolring, seejärel moodustatakse murule rivi, näoga tribüünide poole.

NB! Loomulikult ootame, et iga klass tooks välja oma sportlase eripära kas vastavate kostüümide või abivahenditega! Ergutuslausete hüüdmine sissemarsil teretulnud, pasunad, trummid ja viled palun jäta võistluste ajaks!

HEA LAPSEVANEM!

TEEME KOOS 4. juunil kell 19:00! OMA LASTELE KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE RAAMES ÜHE VAHVA PEO

Peoga saame tänada oma lapsi, et nad on olnud koolis tublid ja tragid.

Selleks, et peol saaks esineda mõni tuntud artist,

VAJAME kõigi KULUDE KATMISEKS 1300eurot.

Kuidas see kõik õnnestuks?

Kooli hoolekogu toetusel oleme käivitanud kampaania raha kogumiseks.

Kuidas Sina saad kaasa aidata?

Avame 1. mail Kuusalus toimuval MailaadalKOOLIOLÜMPIAKOHVIKU

Kaasalöömise soovist palume teada anda:

Heleri Paistele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5074640 või

Helena Augile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5298923

Kui otsustad panustada viimasel minutil, siis võtame rõõmuga vastu ka kõik etteteatamata küpsetised 1.mail kella 09.30st kuni 13.00ni.

Leia vaid laadal üles Olümpiakohvik.

KAASAME VALLA ETTEVÕTJAID!

Kui Sinulgi on tööandaja, kes võimalusel sedalaadi tegevustesse õla alla paneb, siis võid julgesti vastu pakkuda staadionile reklaambännerite paigaldamist Kooliolümpia ajaks.

Meie kirjalikku pöördumist ettevõtjale ja lisainfot küsi ülaltoodud kontaktidelt.

PANUSTADA SAAB RAHALISELT

Peoõhtu toetamiseks on võimalik teha ka annetus spordikeskusesolevasse annetuskasti või ülekanne ürituse usaldusisiku Helena Aug arvelduskontole EE432200221011321311 Swedbank’is. Selgituseks saab märkida:  "Kooliolümpiamängud"

Iga väiksemgi panus on suure väärtusega!