Neljapäeval, 20. septembril toimusid Kuusalu Keskkooli staadionil Harjumaa koolidevahelised võistlused jalgpallis.
Kuni 7. klasside poisid võitsid Kuusalu alagrupi ja teenisid sellega koha Harjumaa finaali, mis toimub 3. oktoobril Laagris. Järjest alistati kõik vastased: Kuusalu KK II võistkonna 2:0, Loksa Gümnaasiumi 4:0, Maardu Gümnaasiumi 2:1 ning Kehra Gümnaasiumi 5:0. Kuusalu I võistkonda kuulusid Renno Välk, Tener Markus, Joonas Amer, Mikk Kirsimaa, Ruudi Pirnpuu, Ian Järve, Marten Mänd ja Jesse Lauter.
Kuusalu KK II võistkond võitles vapralt, kuid seekord alagrupist edasi ei jõutud.
Tubli turniiri mängisid ka 8.-9. klasside poisid. Esimeses kohtumises võideti kindlalt 3:0 Kehra Gümnaasium. Teises mängus käis tuline võitlus Loksa Gümnaasiumiga, kus pidime kahjuks seekord vastaste paremust tunnistama tulemusega 0:1. Kolmandas mängus alistati Maardu Gümnaasium numbritega 5:0.
Kuusalu KK esindasid Joosep Mürk, Rain Roos, Gregor Tisler, Marten Põlluvee, Aaron Allmägi, Ats Soosalu, Karl Jaco Daniel, Miikael Martti Vatunen ja Andreas Idavain. Palju õnne poistele ja treeneritele!

kuni 7 8 9