1. märtsil 2019. aastal algab 2019/2020. õppeaastal Kuusalu Keskkooli I klassi astuvate õpilaste registreerimine. Palume võimalusel esitada vastuvõtutaotlus 15. maiks 2019 – nii saame varakult ülevaate järgmise õppeaasta I klassi õpilaste arvust.
Esimesse klassi võetakse lapsed, kes käesoleva aasta 1. oktoobriks saavad 7-aastaseks.
Vastuvõtutaotlusi kooli astumiseks võetakse vastu kooli kantseleis esmaspäevast neljapäevani kell 08.00 – 15.30, reedel kell 08.00 – 13.30.
Samuti on võimalik taotlus saata elektrooniliselt aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Taotluse vorm on kättesaadav kooli kodulehel, aadressil http://www.kuusalu.edu.ee/vastuvott/vastuvotmistaotlus.
Lapse esimesse klassi astumiseks esitab lapsevanem (või seaduslik esindaja) kooli kantseleisse järgmised dokumendid:

• vastuvõtutaotlus (kättesaadav kooli kodulehel) - esitada võimalusel 15. maiks;
• lapse isikut tõendav dokument või sünnitunnistuse originaal;
• lapse tervisekaart;
• lapse koolivalmiduse kaart;
• lapse foto 3 × 4 cm (vajalik ainult õpilaspileti taotlemisel).

Laste puhul, kes vajavad koolis täiendavat erivajaduste või eripäradega arvestamist, palume vanematel võtta ühendust koolipsühholoogiga, et leppida kokku vestluse aeg.

2019/2020 õppeaastal kooliteed alustavate laste lastevanemate koosolek toimub kolmapäeval, 13. juunil 2019 kell 18:00 Kuusalu Keskkooli aulas.

Lugupidamisega
Piia Palge-Lepik

Algklasside õppejuht, kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolipsühholoog Astrid Rõuk, kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.