Kuusalu Keskkool liitus õpetajakuuga ja sellega seoses on erinevaid tegevusi õpilastele, õpetajatele, lastevanematele:
  • Kõikides klassides joonistavad õpilased head õpetajat.
  • Avatud on postkast, kuhu õpilased saavad jätta teateid ja kirjutisi heast õpetajast.
  • 12. - 18. oktoober on lapsevanemanädal ”Minu lapse kool”. Kuusalu koolis toimub kolmapäeval, 14. oktoobril algusega kell 18 üldkoosolek lastevanematele. Kõik vanemad on sinna väga oodatud!
  • 16. oktoobril algusega kell 8 on kooli aastapäeva rongkäik Kuusalust Rihumäele.
  • 19. - 25. oktoober toimub ”Tagasi kooli” nädal, kus kõik vilistlased, lapsevanemad ja teised tegusad kodanikud on oodatud kooli tundi andma ja oma kogemusi jagama.
  • 26. - 31. oktoober. Tudengivari. Vaheajanädalal on tähelepanu koondatud õpilastele ja nende edasiõppimisvõimalustele, sel nädalal on ülikoolides avatud uste päevad. Tudengivarjuna saab õpilane minna koos ühe tudengiga tema loengutesse ja näha, mida tehakse näiteks ülikooli matemaatika loengutes.
Loe lähemalt õpetajakuust veebiaadressil: www.opetajakuu.ee
Kui Teil tekkis huvi õpetajakuu tegemiste vastu, võtke julgelt ühendust kas lapse klassijuhatajaga või kooli juhtkonnaga!
Ootame kõigi aktiivset kaasalöömist!