Töövarjupäev annab noorele võimaluse heita pilk täiskasvanud inimese ameti olemusse. See on gümnaasiuminoortele mõeldud üritus ja toimub Eestis juba mitmendat aastat. Õpilane jälgib varjuna täiskasvanut tööpäeva jooksul, tööprotsessi sekkumata. Noor näeb, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad. Eesmärk on huvitavat elukutset kõrvaltvaatajana rohkem tundma õppida ja hiljem oma elukutset valides õigesti otsustada osata.

Ka meie koolis tunti huvi üleskutse vastu. Töövarjupäeval osalesid järgmised XI klasside õpilased:

Scharlett Veldi, Raili Vunk, Sander Benga, Sören Jõõras, Karl Kuusk, Mariliis Pääsuke, Tõnis Bender, Artur Laasik, Mariliis Hargisk, Maarja Sinisalu, Sander Kadajane.

Loodetavasti said kõik oma töövarjupäevast positiivse kogemuse!