Harjumaa koolidevahelistel suusavõistlustel said meie kooli suusatajad kuus võistkondlikku medalit. 5. klasside võistkond koosseisus Annabel Matkur, Janette Roopa, Marite Ennuste, Getter Annette Oja saavutasid I koha. 6.-7. klasside võistkond (Mari-Ellen Aaman, Sarah Maiberg, Heleri Treima ja Kadi Rahu) ning 8. - 9. klasside võistkond (Katariina Velpler, Dagne Markiine Kotkas, Kristin Parve ja Birgit Salumäe) said III koha. Keskkooli neiud Merilin Rannaste, Elerin Armväärt, Kristiina Rebane ja Helena Tõnsau said II koha. Noormehed saavutasid II koha nii gümnaasiumi astmes (Oliver Pütsep, Karl Kuusk, Taavi Soosaar, Siim Nurk) kui 8.-9. klasside arvestuses: Kris Oliver Maiberg, Kristo Õun, Sander Rüngenen, Alar Kupp. Võistkondlikult sai Kuusalu Keskkool II koha, kaotades Saue Gümnaasiumile 1 punktiga.