Head soovid kõikidele kolmandaks veerandiks.
Palun tutvuge Häirekeskusele teatamise infoga. Link
III veerandi mitterahuldavate veerandihinnetega õpilastega ja nende vanematega sõlmitakse õpilepingud.
E, 9. jaanuar  on II poolaasta töökavade esitamise tähtaeg.
Meil on uus, ilus tunniplaani alus. Ruumide tunniplaan pannakse õpilaste stendile. Tunniplaanis on tehtud ka mõningad muudatused – palun jälgige neid!
Meie kool on välja valitud Philipsi projektis „SimpleHealthy@Schools“ osalemiseks. Selle raames toimuvad IVa, IVb ja Vb õpilastele 25. jaanuaril kell 13.00 – 15.30 vanas võimlas arendavad mängud, mille abil pööratakse tähelepanu puhtale õhule, valgusele, veele, hügieenile ja liikumisele, mis tagab lastele tervisliku keskkonna. 13. jaanuaril kingib Philips koolile ühe klassiruumi jaoks energiasäästlikud lambid.
Listis ja õpetajate toa stendil on info, mis puudutab Kuusalu vallavalitsuse üleminekut e-arvetele.
Palun tutvuge juhendiga abivajavast lapsest teatamise ja andmekaitse kohta. Link
R, 13. jaanuaril kohtub noorsoopolitsei esindaja III (kell 10.00) ja IV klassidega (kell 11.00).
T, 17. jaanuaril toimub meie koolis Harjumaa algklasside õpilaste joonistusvõistlus. Osaleb 121 õpilast koos juhendajatega.
K, 18. jaanuaril toimub alates kell 9.00 meie kooli aulas Harjumaa Omavalitsuste Liidu ja HTM-i nõupäev.
16.-20. jaanuaril on koolis loodusainete nädal, mille täpsem info lisandub lähipäevil. Nädala raames korraldatakse näitus taaskasutatavast materjalist tehtud esemetest. Klassid valmistavad näituse jaoks eseme ja lisavad selle lühikirjelduse.
Kuusalu Lastekaitse Selts annab abi kirjutusvahendeid mitteomavatele õpilastele. Õpetajatel saata abivajajad Astrid Rõugu juurde.
Huvijuhti Saima Kallionsivu asendab haiguse ajal Priit Parro.