Neljapäeval, 23. veebruaril tähistati meie koolis Eesti Vabariigi 94. aastapäeva. Koolipere kogunes 2. ja 3. tunniks spordihoone suurde saali. Aktuse alguses lauldi ühiselt Eesti Vabariigi hümni. Direktor Vello Sats keskendus oma pidupäevakõnes nii tähtsatele mõistetele nagu ühtsus, koostöö, vastastikune mõistmine ning tsiteeris mõnda nende mõistetega seotud põhjustest meie presidendi Toomas Hendrik Ilvese üleskutsest „100 põhjust, miks Eestis on hea elada“. Edasi tänati IX b klassi õpilast Tanel Paabot tema väga eduka esinemise eest karate Euroopa Meistrivõistlustel. Tanel sai ka sõna – ta rääkis eesmärkide ja koostöö tähtsusest spordis ning kirjeldas oma tundeid Bakuus pjedestaalil seistes, tema auks tõusvat Eesti lippu vaadates ja Eesti hümni kuulates. Aktus jätkus kokkuvõtete tegemisega talispordinädalast. Vaata pilte.