7. ja 8. märtsil toimub õpetajate streik. Streigi tõttu ärajäävaid tunde eKooli ei kanta.
Emakeelenädala üritused toimuvad alates 5. märtsist.
Ootame endiselt lastevanemate mobiiltelefoninumbreid eKoolis. Kui lapsevanemal ei ole eKooli kontot, siis klassijuhataja teatab tema mobiiltelefoninumbri direktorile.
IX klasside vestlused haridustee jätkamisest toimuvad järgmistel aegadel: E, 5. märtsil alates 6. tunnist – IX b klass ja  R, 9. märtsil alates 3. tunnist – IX a klass.
Ootame „Tagasi kooli!“ projekti raames külalisesinejaid kooli.
TTÜ infotund XII klasside õpilastele toimub K, 14. märtsil 5. tunni ajal lugemissaalis.
Reedel, 16. märtsil toimuvad veerandi lõpu aktused järgmiselt: 4. tund  I-VI kassid, 5. tund VII-XII klassid.
9. märtsil kell 9.30 – 13.40 toimub meie koolis Harju maakonna mudilaskooride laululaager.
Maire Kuuse viibib 6. märtsil koolitusel.
XII a klass soovib kasutada talispordinädala valitud vaba päeva auhinna õigust reedel, 9. märtsil. Seega ei viibi XII a klass reedel koolis.