25. jaanuaril kell 9.00 – 10.30 viibib meie koolis Saaremaa koolide huvijuhtide delegatsioon.
17. jaanuaril külastas kooli Külli Luuk Tervise Arengu Instituudist. Ta andis meie koolile üle Tervist Edendava Töökoha tunnistuse, viis end kurssi meie kooli töötajate tervisekäitumisega ja tutvustas tervisealaseid koolitusvõimalusi.
Muuhulgas kavandame koostöös K. Luugiga ka õpilastele ja koolitöötajatele koolitust suitsetamisest loobumiseks.
Kolga kooli direktsioon külastas meie kooli 14. jaanuaril. Kõne all oli Kolga kooli praeguse X klassi õpilaste võimalik ületulek meie kooli 1. septembrist 2013.
Kehtib uus tunniplaan.
22. jaanuaril toimuval IX klasside koosolekul (algab aulas kell 18.00) räägivad direktor ja õppealajuhataja põhikooli lõpetmisest ja õppimisest gümnaasiumis ning aineõpetajad põhikooli lõpueksamitest.
Klassijuhatajatel vestelda õpilastega mobiiltelefonide kasutamisest koolis. Õpetajal on õigus õpilaselt telefon ära võtta, kui õpilane seda tunnis kasutab. (Vt. kodukord punkt 13.10.)
22. jaanuaril kestab algklasside õpilaste koolipäev seoses maakondliku joonistamisvõistlusega kella 11-ni.
24. jaanuaril viibib Vello Sats koolitusel.
25. jaanuaril viibib Viive Abel koolitusel.

14. märtsil toimub Kadrinas tänuüritus „Keeletegu 2012“. Meie koolist on võimalik osaleda ühel õpetajal ja kahel õpilasel. Osalejad selgitab välja eesti keele ainesektsioon.