Ida-Harju haridusvõrgu arengukoosolek toimub 13. veebruaril algusega kell 13.00 meie kooli lugemissaalis. Osalevad ka Kalle Küttis ja Andres Kaarmann Haridusministeeriumist.
K, 6. veebruaril algusega kell 18.00 toimub aulas õpetajatele ja lastevanematele mõeldud koolitus „Sõbrad või „sõbrad“?“,  koolitaja on Siiri-Liisi Läänesaar. Koolitus on õpetajatele kohustuslik. Ootame ka arvukalt lapsevanemaid!
IX klasside õpilased valivad 1. veebruariks põhikooli kolmanda lõpueksami.
4. veebruaril toimub VI a, VI b ja VIII a klasside õpilaste bioloogiaateemaline õppekäik. Korraldab õpetaja Eve Sarap.
Koolil on uus sinine mikrobuss.
Projekti „Turvaline kool“ raames kingituseks saadud AHHAA! etendus toimub meie koolis VI-X klasside õpilastele T, 19. veebruaril.
XI klassi koolitus (põhineb filmil „Kaspar“ ja on seotud joobes juhtimise ohtlikkusega, filmile järgneb arutelu) toimub K, 6. märtsil 2. tunni ajal lugemissaalis. Sellele järgneb 3. tunni ajal VI klasside koolivägivalla teemaline koolitus, samuti lugemissaalis.
Kool taotleb põhikooli õpilase toidukorra maksumuse tõusu 0,78 euroni so riigipoolne koolilõuna toetus.
Algklasside koridoris saab tutvuda maakondliku joonistusvõistluse töödega "Eesti kodu läbi aegade"
30. jaanuaril kell 12.30 külastavad algklasside õpilased rahvamajas  teatrietendust „Naksitrallid“.
Järgmisel õppeaastal I klassi tulevate õpilaste registreerimine algab reedel, 1. veebruaril.
29. jaanuaril ei toimu „Pöial-Liisi“ proovi, Saima Kallionsivu viibib maakondlikul etluskonkursil.
13. veebruaril algusega kell 11.00 toimub algklasside õpilastele aulas teatrietendus „On vaid hetk“.
Õpilaste rahuloluküsitlus toimub 28. jaanuarist kuni  18. veebruarini.
Aili Kontus viibib K, 30. jaanuaril alates kella 10-st riigieksamiteemalisel koosolekul Sihtasustuses Innove.