Kristiina Rebane (XII b klass) saavutas II koha Harjumaa etluskonkursil. Juhendaja Saima Kallionsivu. Palju õnne!
4.- 8.02 toimub võõrkeelte nädal.
T, 5. veebruaril toimub 3. vahetunnil spordimälumäng „Bumerang“.
Alates T, 5. veebruarist on õpilastel esimesel vahetunnil sööklas võimalik süüa leiba-saia ja juua piima.
K, 6. veebruaril alates kella 12-st viibivad koolis seoses kooli arengukavas plaanitavaga valla arhitekt  Tiina Skolimowski, abivallavanem Tõnu Ammussaar ja ehitusinspektor Ljubov Beglova. Tutvutakse algklassiosa koridori ja klassiruumide olukorraga.
N, 7. veebruaril 3. vahetunnil ootab Saima Kallionsivu oma kabinetti IX-XII klasside õpilasi, kes on huvitatud peotantsukursustest.
N, 7. veebruaril alates kella 13-st toimub meie koolis maakondlik matemaatikavõistlus Nuputa!. Üritus toimub aulas ja vanas võimlas.
R, 8. veebruaril alates 4. tunnist on VI a ja VI b klassid õppekäigul Tallinnas.
T, 12. veebruaril toimuvad vastlapäeva üritused järgmiselt:
4.-5. tund: I-IV klassid,  6.-7. tund: V-XII klassid. NB! Kõikidel kelgud-suusad kaasa!
N, 14. veebruaril kell 8.55 toimub aulas V-XII klasside õpilastele sõbrapäeva kontsert „Kaunimad armastuslaulud“. Pilet 1 euro.
N, 14. veebruaril külastab XII a klass peale 3. tundi Tallinna Lastehaiglat. Tegemist on heategevusliku üritusega, lastele viiakse kingitusi ja sisustatakse nende aega.
Algatus „Tagasi kooli“ jätkub ka sel aastal.
Sööma minnes ei jäeta koolikotte fuajeesse, need viiakse klassi või pannakse koridori pingile.