Vastlapäev on meie rahvakalendris üks populaarsemaid tähtpäevi, tema peamised traditsioonid on tänapäevani elavana püsinud. Teisipäeval said kõik huvilised 1. kuni 12. klassini koolis vastlapäeva tähistada. Kehalise kasvatuse ainesektsioon korraldas põnevaid teatevõistlusi kelkude ja suuskadega, kavas olid teatelaskesuusatamine ja vigurteade. Lisaks said kõik soovijad vana kombe kohaselt mäest alla lasta kõige pikema liu nimel. Koolimaja territooriumil valmisid lumeskulptuurid, mis jäävad vastlaid meenutama. Samal ajal sõitsid 5b ja 8. klasside õpilased koos õpetajate Anu Ukkivi, Eve Rada ja Sirje Pälliga Kuusalu karjääri vastlaliugu laskma. Seal on suurepärased kelgumäed. Tegemist oli Tobaksfri projekti raames toimunud üritusega. Pilte saab vaadata pildigaleriis.