Tänu õpetaja Urmas Margile õpilase hea ettevalmistamise eest Tiigrihüppe Tehnotiigri konkursiks „Robot“. (VI b klassi õpilane Mattias Idavain saavutas II koha).
Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale ja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolidevahelisteks murdmaateatejooksu võistlusteks. (Kuusalu kooli võistkond saavutas I koha).
Tänu õpetaja Ingrit Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolidevahelisteks osavaima korvpalluri teatevõistlusteks. (Kooli võistkond saavutas II koha).
Tänu õpetajatele Kaire Truusile ja Katrin Rüütsalule algklasside kevadballi hea korraldamise eest.
Konkursikomisjon valis I c klassi juhatajaks Heleri Lõhmuse ja algklasside õppealajuhatajaks Ave Tederi.
E, 20. mail toimub aulas matemaatika riigieksam.
Järgmine infovahetund toimub T, 21. mail peale 2. tundi.
P, 26. mail kell 12.00 toimub staadionil Elle ja Aleksander Ardeli pingi avamine.
Uurimistööde retsensendile esitamise tähtaega on soovijatele pikendatud üks nädal.

Metsa istumine toimub järgmistel päevadel:
E, 13. mai – II a ja II b klassid
T, 14. mai – III a ja III b klassid
K, 15. mai – IV a ja IV b klassid
N, 16. mai – II c, V a ja V b klassid
Buss väljub iga päev kell 11.15, bussis on ka Aegviidu Looduskooli esindaja. Tagasisõit metsast on kell 14.30.
T, 14. mail alates kell 14.00 on koolis Kuusalu lasteaia õpetajad. Kohtumisele on oodatud ka I ja IV klasside õpetajad.
T, 14. mail peale 3. tundi kogunevad IX klasside õpilased aulasse, arutatakse viimase koolikellaga seonduvat.
K, 15. mail toimub IX klasside õpilaste individuaalne kutsenõustamine.
N, 16. mail alates kell 9.15 on koolis Kuusalu lasteaia koolieelikud.
N, 16. mail algusega kell 18.00 on aulas I klassi tulevate laste vanemate koosolek.
R, 17. mail peale 3. tundi toimub VI klasside õppekäik Pärnusse.