Maakondlikul IV klasside õpilaste kirjanduspäeval osales Joanna Roopa II koha saanud võistkonnas ja Marta Raidla V koha saanud võistkonnas (õpetajad Ene Soekov ja Maarja Sootalu).
Meil on uus päevane koristaja, Helle Jõgisoo.
Kui klass läheb õppekäigule ja koolis lõunat ei söö, siis on õpilastel õigus saada lõunasöögi asemel midagi kaasa, kui õpetaja teatab sööklasse 10 päeva ette.
Sööjate märkimine peab olema täpne: hiljemalt teise tunni lõpuks tuleb kirja panna need ja ainult need õpilased, kes tulevad sööma (enne peavad õpilased menüüd vaatama ja otsustama, kas soovitakse süüa). Oma otsusele tuleb kindlaks jääda – kes on sööjatena märgitud, need lähevad ka sööma.
Kevadist klasside metsaistutusraha ei ole veel kooli jõudnud.
Jalgrataste, tõukerataste ja ruladega vahetundide ajal ei sõideta.
Astrid Rõuk ei viibi E-K, 14.-16. oktoobril alates kell 11.30 koolis.
IX a ja IX b klasside õpilastele toimub K, 16. oktoobril 5. ja 6. tunni ajal kutsevaliku teemaline loeng.
Veljo Tormise kingitusena antud raamatud on kasutamiseks kooli raamatukogus.

Neljapäeval, 17. oktoobril on Kuusalus ja Kuusalu külas elavatel õpilastel, kellel puudub transport rongkäigu algusesse Kiidu, võimalus sõita bussiga. Buss väljub alevi parklast kell 7.45 ja peatub aiandi ristis ja Rihumäe bussipeatuses.

Reedel, 18. oktoobril toimuvad tunnid järgmiselt:
1. tund 8.00 – 8.35
Aktus spordikeskuses algusega kell 8.45