1. N, 21. novembril toimub Töövarjupäev. Soovijad peavad R, 15. novembriks esitama majandus- ja ettevõtlusõpetajale spetsialisti andmed (nimi, töökoht), kelle töövarjuks soovitakse olla. Töövarjupäeval osaleda soovijad saavad majandus- ja ettevõtlusõpetajalt töövarju töölehe, mis tuleb täidetult tagastada R, 22. novembril. Lisainfo on aadressil www.ja.ee. Ühtlasi palub Asko Valdmann endale teada anda, kui kellelgi on soovi minna töövarjuks ettevõttesse, kuid vajab abi või nõu ettevõttega kontakteerumise asjus.
2. E-K, 18.-20. novembril on koolis koolikorralduse praktikant Liina Malva.
3. Fotograafi tehtud pildid on kooli jõudnud. Õpilaste ümbrikud peavad Saima Kallionsivuni jõudma 18. novembriks. Küsimuste korral pöördub klassijuhataja Saima Kallionsivu poole.
4. Galeriis ilma õpetajata viibimine on keelatud.
5. Õpilaskodu õpilaste ja aineõpetajate koosolek toimub T, 19. novembril.
6. Klassijuhatajatel meenutada õpilastele helkuri kandmise kohustust ja kontrollida helkuri olemasolu oma klassi õpilastel.
8. K, 13. novembril 8. tunni ajal toimub arvutiklassis õpikeskkonna Moodle koolitus. Koolitaja Viive Abel.